Startnummer   Naam                                            Plaats                                   afstand

451 Machiel Jacobs Bergen op Zoom 120 km
452 Hans Polderman Bergen op Zoom 120 km
453 Frank Muetstege Haarlem 120 km
454 Jac Schoutens Oude-Tonge 85 km
455 Jeroen Verhulst Bergen op Zoom 85 km
456 Jan Huigen Steenbergen Nb 120 km
457 Geert van Nispen Bergen op Zoom 85 km
458 Tonie marijnissen Lage Zwaluwe 120 km
459 Ad Havermans Halsteren 85 km
460 Erik Swuste Steenbergen Nb 120 km
461 Jer Dits Rhoon 120 km
462 Rob Dits Steenbergen Nb 120 km
463 Bas Tolhuizen Roosendaal 190 km
464 Marjolein Tielman Kapellen 120 km
465 Gerard de Nijs Wouw 190 km
466 Corne van Bergen Rucphen 120 km
467 Rinus Smallegange Goes 120 km
468 André Goossens Bergen op Zoom 85 km
469 Ad Ardon Klundert 85 km
470 Peter van Nispen Zevenbergen 120 km
471 Leo Noordijk Noordgouwe 120 km
472 Ad van Treijen Nieuwerkerk ad IJssel 120 km
473 Ruud Clarijs Cadier en Keer 120 km
474 Jean-Paul Oudenaarden Etten-Leur 85 km
475 Ben van Krugten Zevenbergen 85 km
476 Petrus Haas Halsteren 120 km
477 Ron Hoogsteen Nijmegen 190 km
478 Peter Meetsma Kruisland 120 km
479 Sjaak Lindenberg Steenbergen Nb 120 km
480 Andries Lindenberg Tholen 120 km
481 Henk Bravenboer Oude-Tonge 120 km
482 Nicoline Bravenboer Oude-Tonge 120 km
483 Ferdi Schuurbiers Bosschenhoofd 85 km
484 Jurre Dam Nieuw-Vossemeer 85 km
485 Co Boone Heuvelrijders 120 km
486 Wim Broeren Heuvelrijders 120 km
487 Flip Loos Heuvelrijders 120 km
488 Geert Mariën Heuvelrijders 120 km
489 Kees Matthijssen Heuvelrijders 120 km
490 Antoon Matthijssen Heuvelrijders 120 km
491 Paul van Oers Heuvelrijders 120 km
492 Piet van Oevelen Heuvelrijders 120 km
493 Frans Ros Heuvelrijders 120 km
494 Toon Wagemakers Heuvelrijders 120 km
495 Gert Bouvé Heuvelrijders 120 km
496 Esther Nagtegaal Databyte 120 km
497 Frank Blijlevens Databyte 120 km
498 Anton van Gaalen Databyte 120 km
499 Niek  Flipse Databyte 120 km
500 Jean-Pierre Schouw Databyte 120 km
501 Vincent van den Bosch Databyte 120 km
502 Bart Fraiponts Databyte 120 km
503 Walter Zevenbergen Databyte 120 km
504 Jean Paul Picard Databyte 120 km
505 Henk van Beckhoven Databyte 120 km
506 Tom Visser Databyte 120 km
507 Edwin Boot Databyte 120 km
508 Charles de Caluwé Databyte 120 km
509 Paul van Baardewijk Databyte 120 km
510 Bas  Sluimers Databyte 120 km
511 Bas van Tetering Databyte 120 km
512 Herman Vermeer Databyte 120 km
513 Jorg de Bont Databyte 120 km
514 Erwin van Geel Databyte 120 km
515 Robert Giebels Databyte 120 km
516 Peter Flinkenflogel Databyte 120 km
517 Koen Mol Databyte 120 km
518 Hermann van Hoof Databyte 120 km
519 Albert Pesch Databyte 120 km
520 Michel van der Hoeven Databyte 120 km
521 Arnold Landa Databyte 120 km
522 Michel  Reijns Databyte 120 km
523 Hans Stoop Databyte 120 km
524 Richard Bouwens Databyte 120 km
525 Jeffrey Bothof Databyte 120 km
526 Elly Maat Databyte 120 km
527 Johan Laros Databyte 120 km
528 Lynn Lossie Databyte 120 km
529 Gaetano Nass Databyte 120 km
530 Roel Nass Databyte 120 km
531 Artwin Otte Databyte 120 km
532 Teun Polak Databyte 120 km
533 Kees Beishuizen Databyte 120 km
534 Paul Jordaan Databyte 120 km
535 Bert  Kandel Databyte 120 km
536 Etienne Belde Databyte 120 km
537 Reynaldo De Leon Databyte 120 km
538 Wim Both Databyte 120 km
539 Mehmet  Acikgz Databyte 120 km
540 Leon Verschure Databyte 120 km
541 Eric van Cadsand Databyte 120 km
542 Raymond Habets Databyte 120 km
543 Jan Willem  Cornelisse Databyte 120 km
544 Hein van den Hout Databyte 120 km
545 Erik Koppelaar Databyte 120 km
546 Patricia van Wieringen Databyte 120 km
547 Aron van Vliet Databyte 120 km
548 Hans Lambregts Databyte 120 km
549 Maurice Mattijsen Databyte 120 km
550 Fons Schelfhout Databyte 120 km
551 Leo Adriaansen Databyte 120 km
552 Marco De Man Databyte 120 km
553 Ad Bogers Databyte 120 km
554 Jac Van Meer Databyte 120 km
555 Paul Custers Databyte 120 km
556 Luc Swaenen Databyte 120 km
557 Pierre  Wiericx Databyte 120 km
558 Quinten  Bas Databyte 120 km
559 Peter  Bijker Databyte 120 km
560 Gaby van Ingen Databyte 120 km
561 Gianni Pavone Databyte 120 km
562 Johan Zantboer Databyte 120 km
563 Gé Kapteijn Databyte 120 km
564 Leo  van Vliet Databyte 120 km
565 Leontien  van Moorsel Databyte 120 km
566 Ruud Emmer Roosendaal 190 km
567 Sandra van Nieuwenhuijzen Steenbergen 85 km
568 Ruud Selbach Breda 85 km
569 Angelo van den Beemt Prinsenbeek 120 km
570 Johan van Oost Tholen 120 km
571 Martin van loon Hoogerheide 85 km
572 Manuel Wander Bergen op Zoom 120 km
573 Renger Jellema Utrecht 190 km
574 Tonnie Tuns Oude-Tonge 120 km
575 Rien van Brussel Oude-Tonge 120 km
576 Hans Zaat Steenbergen Nb 85 km
577 Gert Versluis Stellendam 85 km
578 Jeffrey Ras Hellevoetsluis 120 km
579 Laurent teunisse Stellendam 85 km
580 Heidi Vos Heerle 85 km
581 Rianne van Pelt Steenbergen Nb 85 km
582 Marcel Dielissen Sprundel 85 km
583 Sanne Baars Brielle 120 km
584 Guido Spildooren Drunen 120 km
585 Arjan Koops Sint Philipsland 85 km
586 Johan Lamsma Kockengen 85 km
587 Jan Koolhaas Oud-Beijerland 85 km
588 Louis Jochems Galder 85 km
589 Peter Simonis 's-Gravenhage 120 km
590 Cor Schippers Gorinchem 120 km
591 Erik Schippers Gorinchem 120 km
592 Bram Vos Roosendaal 85 km
593 Addi Troost Middelharnis 120 km
594 Jean Paul de Moor Putte 85 km
595 Anika Cijvat Westkapelle 120 km
596 Jeroen Cijvat Westkapelle 120 km
597 Dennis Troost Sommelsdijk 120 km
598 Johan Balemans Roosendaal 120 km
599 Jan Groen Middelharnis 190 km
600 Joyce Michielsen 's-Gravenhage 85 km

 

 
Ga naar vorige pagina                                      Ga naar volgende pagina

 

 

 

 

 

 

Startnummer   Naam                                            Plaats                                   afstand

601 Will Michielsen Rijen 85 km
602 Theo Jukes Sprundel 190 km
603 Michel Houkamp Oosterhout Nb 85 km
604 Noel Verdurme Lokeren (B) 120 km
605 Ilse Verwerk Nissan Cycling Team 85 km
606 Kees Kerstens Gemeente steenbergen 120 km
607 Ruud Peters Gemeente steenbergen 120 km
608 Rian Hamers Gemeente steenbergen 85 km
609 Coen Nuijten Gemeente steenbergen 85 km
610 Christjan Deckers Gemeente steenbergen 85 km
611 Merel deckers Gemeente steenbergen 85 km
612 Edgar Lepolder Gemeente steenbergen 85 km
613 Florian Lepolder Gemeente steenbergen 85 km
614 André de Jong FTC de Vosserijders 120 km
615 JP Haast FTC de Vosserijders 120 km
616 Werner Gorissen FTC de Vosserijders 120 km
617 Koos Boonstoppel FTC de Vosserijders 120 km
618 Nick Slokkers FTC de Vosserijders 120 km
619 Leon Havermans FTC de Vosserijders 120 km
620 Edwin Ammerlaan FTC de Vosserijders 120 km
621 Ron Mol FTC de Vosserijders 120 km
622 Wijnand vd Beemd FTC de Vosserijders 120 km
623 Kees Suuk FTC de Vosserijders 120 km
624 Jurgen Clarijs FTC de Vosserijders 120 km
625 Patrick Cleiren FTC de Vosserijders 120 km
626 DP van Es FTC de Vosserijders 120 km
627 Martin Stoel FTC de Vosserijders 120 km
628 Michal Poczekaj FTC de Vosserijders 120 km
629 Erwin Schuurbiers FTC de Vosserijders 120 km
630 Maikel Baten FTC de Vosserijders 120 km
631 Ton Keller FTC de Vosserijders 120 km
632 Carlos Musters FTC de Vosserijders 190 km
633 John Clarijs FTC de Vosserijders 190 km
634 Pascal Perdaems FTC de Vosserijders 190 km
635 Gertjan Nagtegaal FTC de Vosserijders 190 km
636 Floris Aanen Oud Beijerland 85 km
637 Arjan van der Glas Oud Beijerland 85 km
638 Corne Stolwerk Bergen op Zoom 120 km
639 Arno Deckers Steenbergen 85 km
640 Mark Dam Nieuw Vossemeer 85 km
641 Lex Snabel Steenbergen 120 km
642 Peter Wielhouwer Sommelsdijk 120 km
643 Harrie Rockx Bergen op Zoom 85 km
644 Jeanette Rockx-Franken Bergen op Zoom 85 km
645 Nick van Huffel Bergen op Zoom 120 km
646 Mark van Duppen Tilburg 85 km
647 Marcel van Brussel Sommelsdijk 120 km
648 Bennie de Jong Achtmaal 190 km
649 Hans Klompe Oosterhout 190 km
650 Quinten van de Linde Kloetinge 120 km
651 Jasper Hellwig Maarsen 190 km
652 Martijn Lambert Den Bommel 85 km
653 Maarten Bosters Bergen op Zoom  120 km 
654 Koos Hulsen Steenbergen 120 km
655 Piet Hoogesteger 's-Gravenpolder 190 km
656 Carolien Hoogesteger 's-Gravenpolder 190 km
657 Ellen Testers-Dam Dinteloord 85 km
658 Toon Jansen Roosendaal 190 km
659 Cees Mathijssen Roosendaal 190 km
660 Liesbeth Latooij Breda 85 km
661 Heidi van den Bemt Etten-Leur 85 km
662 Elles Stuijts Oud-Vossemeer 85 km
663 Pim Douw Oud-Vossemeer 85 km
664 Eric Watzeels Hoogerheide 190 km
665 Edwin Verhoeven Etten-Leur 190 km
666 Marijna Kas Etten-Leur 190 km
667 Toon Braspenning Zundert 190 km
668 Thijs de haan Pernis Rotterdam 85 km
669 Joke de haan Pernis Rotterdam 85 km
670 Jos van den Berg Breda 120 km
671 Elisabeth Hulshof Dinteloord 120 km
672 Marc v.d. Kevie Papendrecht 85 km
673 Jeroen Luijsterburg Bosschenhoofd 190 km
674 Leon Segers Bergen op Zoom 190 km
675 Barbara Ammerlaan Bergen op Zoom 120 km
676 Ria Koot De Heen 85 km
677 Mariette Lubbers Bergschenhoek 85 km
678 Kees Willemen Roosendaal 120 km
679 Peter Sonke Roosendaal 120 km
680 Angelique van Ginneken Zevenbergen 120 km
681 Gust van de Sande Zundert 190 km
682 Martin Eckhardt Roosendaal 120 km
683 Peter Huijskens Huijbergen 120 km
684 Wim Lugthart Woerden 85 km
685 Edwin Lugthart Dirksland 85 km
686 Luc Domen Wernhout 190 km
687 Coen van esch Schijndel 120 km
688 Pascal van Gastel Roosendaal 120 km
689 Paul Timmers Roosendaal 120 km
690 Corné Gulden Oudenbosch 120 km
691 Cees Jansen Nuland 85 km
692 Wilbert Augustijn Steenbergen Nb 120 km
693 Rick Augustijn Steenbergen Nb 120 km
694 Hans Melissant Melissant 120 km
695 Niels van Wijk Hoogerheide 120 km
696 Monique Roks-Doomen Oud Gastel 120 km
697 Maurice Roks Oud Gastel 120 km
698 Ad van de Watering Halsteren 120 km
699 Kristel Oerlemans Bergen op Zoom 120 km
700 James Fidgett Bergen op Zoom 120 km
701 Marc Sloot Bergen op Zoom 120 km
702 Gert van Mannekes Moordrecht 120 km
703 Wieger Broodwinner Roosendaal 190 km
704 Maarten Vugts Breda 85 km
705 Piet van Althuis Breda 85 km
706 Bert Erdkamp Terheijden 85 km
707 Stevens corne Terheijden 85 km
708 Adwin de Gast Fijnaart 120 km
709 Bert de Doelder Roosendaal 85 km
710 Rini Vriens Dinteloord 120 km
711 Christ van Althuis Teteringen 85 km
712 Corné Romme Steenbergen Nb 120 km
713 Kees Doomen Oud Gastel 85 km
714 Wim Versteeg Dewirepa 85 km
715 Rene Biesheuvel Dewirepa 85 km
716 Rene Hamann Dewirepa 85 km
717 Gerwin Koops Dewirepa 85 km
718 Gerard Mijnans Dewirepa 85 km
719 Dennis Bastemeijer Dewirepa 85 km
720 Roland Edelenbosch Dewirepa 85 km
721 Jan Suikerbuik Toerclub Steenbergen 85 km
722 Tinus Schillemans Toerclub Steenbergen 85 km
723 Nico Grubben Toerclub Steenbergen 85 km
724 Sjaan Helmons Toerclub Steenbergen 85 km
725 Ad Evers Toerclub Steenbergen 85 km
726 Kees van der Kloot Toerclub Steenbergen 85 km
727 Toon Brusselaars Toerclub Steenbergen 85 km
728 Theo Hobma Toerclub Steenbergen 85 km
729 Ad Konings Toerclub Steenbergen 85 km
730 Jorrit Ivens Rabobank 120 km
731 Wietse van der Meer Rabobank 120 km
732 Sietse van der Meer Rabobank 120 km
733 Arjan Verschuren Rabobank 120 km
734 Andres Vervaart Rabobank 120 km
735 Martin Heeren Rabobank 120 km
736 Erwin van der Linden Rabobank 120 km
737 Ivo Henkens Rabobank 120 km
738 Ivo Vermunt Rabobank 120 km
739 Joop van Pul Rabobank 120 km
740 Kerwin Antonissen Rabobank 120 km
741 Marijn de Kok Rabobank 120 km
742 Pieter Zopfi Rabobank 120 km
743 Stef van Wezel Rabobank 120 km
744 ntb Rabobank 120 km
745 Annette Burema Rhoon 85 km
746 bas Bolemey Nieuwerkerk a/d IJssel 190 km
747 Arnold van Oosterhout Boxtel 85 km
748 Dorothea van Vliet Rosendaal 120 km
749 Juul IJzermans Willemstad 190 km
750 Aime de Bock Roosendaal 120 km

 

 
Ga naar vorige pagina                                                        Ga naar volgende pagina

 

 

 

 

 

 

Startnummer   Naam                                            Plaats                                   afstand

751 Patrick Seay Lokeren 120 km
752 Marina Jacobs Lokeren 120 km
753 Lion Voshol Geluk Groep 120 km
754 Erwin Dekker Geluk Groep 120 km
755 Petra Dekker Geluk Groep 120 km
756 Jacco de Heer Geluk Groep 120 km
757 Jan de Heer Geluk Groep 120 km
758 Jaco Wilstra Geluk Groep 120 km
759 Jan Roggeveen Geluk Groep 120 km
760 Klaas Roggeveen Geluk Groep 120 km
761 Jet Roggeveen Geluk Groep 120 km
762 Leendert Kegge Geluk Groep 120 km
763 Martijn Visscher Geluk Groep 120 km
764 Richard Lindhout Geluk Groep 120 km
765 Rien van de Velde Geluk Groep 120 km
766 Sven Zimmerman Geluk Groep 120 km
767 Sjaak van de Maas Geluk Groep 120 km
768 Wiliam Kosten Geluk Groep 120 km
769 Leen Geluk Geluk Groep 120 km
770 Rob Prein Fijnaart 85 km
771 Karin Prein Fijnaart 85 km
772 Ad van Loon Halsteren 85 km
773 Ruth Fokker Den Bommel 120 km
774 Cees Wissel Zaamslag 120 km
775 Jan Paul de Heer Rotterdam 120 km
776 Arie de Heer Oudenbosch 120 km
777 Richard van Lijssel 's-Hertogenbosch 190 km
778 Jos Bus Roosendaal 120 km
779 Walter Hovestadt Den Helder 120 km
780 Jeroen Damen Waalwijk 120 km
781 Piet van Dijke Tholen 190 km
782 Freek de Rooy Bergen op Zoom 85 km
783 Joris Jonker Waddinxveen 190 km
784 Ivo Buijsen Bergen op Zoom 190 km
785 Didier van Geloven Steenbergen Nb 120 km
786 Mark Hage Alblasserdam 120 km
787 Peter van Nes Schoonhoven 120 km
788 Jos Celie Axel 120 km
789 Peter hoendervangers Essen 120 km
790 Sjaan Moerenhout Achthuizen 85 km
791 Nelly Moerenhout Achthuizen 85 km
792 Arjo de Graaff Den Bommel 120 km
793 Eva de Graaff Den Bommel 120 km
794 Mathe de Graaff Den Bommel 120 km
795 Jaap Blok Poortugaal 85 km
796 Alex van Kampen Sommelsdijk 120 km
797 Marion Havenga Terheijden 85 km
798 Jos Havenga Breda 85 km
799 Toon Witlox Bergen op Zoom 120 km
800 Jos Padmos Poortugaal 85 km
801 Sonja Smits Poortugaal 85 km
802 Paul van Run Dinteloord 85 km
803 Lianne Groffen Dinteloord 85 km
804 Huub Baars Dinteloord 120 km
805 John van de Laar Etten-Leur 120 km
806 Bart de Vries Roosendaal 85 km
807 Martijn de Jonge Poortvliet 190 km
808 Johan van Dam Middelharnis 190 km
809 Liselotte van den Berg Zoeterwoude 120 km
810 Nico Schroevers Sommelsdijk 120 km
811 Koen van Gils Hoorendonk 190 km
812 Toon van Loon Hoogerheide 85 km
813 Michael Vroegop Klundert 85 km
814 Jan Franken Halsteren 85 km
815 Jan van Hoof Halsteren 85 km
816 Lucas Van Geloven Steenbergen Nb 120 km
817 Matti van Aert Zundert 120 km
818 Klaas van Zanten Spijkenisse 85 km
819 Dick Schmidt Nieuwerkerk ad IJssel 120 km
820 Miriam van Mannekes Nieuwerkerk ad IJssel 120 km
821 Wim van den Berg Hilversum 85 km
822 Erik Peeman Sommelsdijk 190 km
823 Chris Pollemans Best 120 km
824 Steven Dikker Best 120 km
825 Anjo Verhaart Steenbergen Nb 120 km
826 Nico Matthijssen Huijbergen 120 km
827 Robert Hazelbag Rockanje 85 km
828 Bert Boshoven Rockanje 85 km
829 Ruud Broosus Huijbergen 120 km
830 Brent Broosus Huijbergen 120 km
831 Niek van Overveld Zundert 120 km
832 Ad Cloots Bergen op Zoom 120 km
833 Peter van Meel Dinteloord 85 km
834 Janneke van meel Utrecht 85 km
835 Geke van Meel 's-Hertogenbosch 85 km
836 Marco Splinter St. Willebrord 85 km
837 Karin Monster Puttershoek 120 km
838 Roel Dubbeld Puttershoek 120 km
839 Dion Baars Arnhem 190 km
840 Cees Gijzen Bergen op Zoom 120 km
841 Gerard du Pree Sommelsdijk 120 km
842 Chantal du Pree Sommelsdijk 120 km
843 Dion Hagenaars Steenbergen Nb 120 km
844 Huib de Blok Middelharnis 120 km
845 Jos Bresser Boskoop 120 km
846 Wilco van der Welle Stellendam 120 km
847 Edwin van Loenhout Breda 190 km
848 Seger Goossens Bergen op Zoom 120 km
849 Piet Braspenning Zundert 190 km
850 Henrik Pol Vlaardingen 85 km
851 Jan van Houwelingen Heesselt 120 km
852 Thea Klerks Drunen 190 km
853 Adrie de Hart Drunen 190 km
854 Anne-Marie de Feijter Dinteloord 85 km
855 Marcel van den Berg Bergen op Zoom 85 km
856 Tjeerd de Jong Bergen op Zoom 120 km
857 Lodewijk Brouwers Oud Gastel 190 km
858 Jasper Coremans Rijsbergen 190 km
859 Arthur Rijsdijk Oud Gastel 120 km
860 Pieter Doggen Heerle 120 km
861 Jeroen van Wezel Huijbergen 85 km
862 Bas Verheijen Wernhout 190 km
863 Jack Bierstekers Halsteren 120 km
864 John de Haan Bergen op Zoom 120 km
865 Herman Stokkermans Hoeven 120 km
866 Marieke van der Meijden Hoeven 120 km
867 Wim Zuydijk Sommelsdijk 85 km
868 Evelien van der Meel Utrecht 85 km
869 Rick Roovers Ulvenhout 120 km
870 Martijn van Oosterhout Bavel 120 km
871 Lars van Poortvliet Sint-Annaland 85 km
872 Tonny Vaes Zierikzee 120 km
873 Berry Mulder Bergen op Zoom 120 km
874 Janneke van der Wegen Steenbergen Nb 85 km
875 Ferry van der Spek SSVB Breda 120 km
876 Ilan Herz SSVB Breda 120 km
877 Carin Snikkers SSVB Breda 120 km
878 Jacobien Veenhoven SSVB Breda 120 km
879 Jan-Leendert Louwerse SSVB Breda 120 km
880 Toine Oerlemans SSVB Breda 120 km
881 Sanny Brouwer SSVB Breda 120 km
882 Joan van Wersch SSVB Breda 120 km
883 Coen van den Corput SSVB Breda 120 km
884 Hanneke Claessen SSVB Breda 120 km
885 Martijn Gelissen SSVB Breda 120 km
886 René Guerra SSVB Breda 120 km
887 Monnie Ijsebaart Toerclub Axel 120 km
888 Herman Dekker Toerclub Axel 120 km
889 Evert Butler Toerclub Axel 120 km
890 Chris van Drongelen Toerclub Axel 120 km
891 Anita Wissel Toerclub Axel 120 km
892 Cor Zegers Toerclub Axel 120 km
893 Elize Witte Toerclub Axel 120 km
894 Patrick Witte Toerclub Axel 120 km
895 Bert Verhaeg Nisse 190 km
896 Leo van der Ven Middelburg 190 km
897 Izak Karelse 's-Gravenpolder 120 km
898 Koen Logghe Klundert 85 km
899 Rene van Snek Bergen op Zoom 120 km
900 Niels van den Wijngaard Rijbergen 120 km

 
Ga naar vorige pagina                                                              Ga naar volgende pagina

 

 

 

 

 

 

Startnummer   Naam                                            Plaats                                   afstand

 

901 Arian van Alphen Rijsbergen 120 km
902 Arjen Olieman Berkel en Rodenrijs 120 km
903 Stefan Roos Berkel en Rodenrijs 120 km
904 Steve Osborne Columbus, OH 190 km
905 Ton Buys Oude-Tonge 120 km
906 Dexter Annegarn Bergen op Zoom 120 km
907 Ton Annegarn Ossendrecht 120 km
908 Jos van Hooijdonk Zundert 190 km
909 Jan van den Broek Klein Zundert 190 km
910 Robbert Dorst Strijen 120 km
911 Marco Reedijk Puttershoek 120 km
912 Jack Hussaarts Heerle 120 km
913 Jan Jansen Les douze Carottes 85 km
914 Chris van der Waarden Les douze Carottes 120 km
915 Revo van Dongen Les douze Carottes 120 km
916 Ad van Dongen Les douze Carottes 85 km
917 Ed Ligtenberg Les douze Carottes 85 km
918 Gerard Snelders Les douze Carottes 85 km
919 Peter Loonen Les douze Carottes 85 km
920 Rob Klerkx Les douze Carottes 85 km
921 Adrie van Beek Les douze Carottes 85 km
922 Laurens Vogelesang Les douze Carottes 85 km
923 Patrick van der Velde Dirksland 120 k
924 Martijn van Merrienboer Zundert 190 km
925 Sander Olden Putte 120 km
926 Jacob Herrewijnen Middelharnis 85 km
927 Lieven Bauwens Maldegem 190 km
928 Jacco Zuidijk 's-Gravenpolder 120 km
929 Frank Zuidijk 's-Gravenpolder 120 km
930 Harold Zuidijk 's-Gravenpolder 120 km
931 Ron van Nijnatten SMS Metaal Service 85 km
932 Danny van Nijnatten SMS Metaal Service 85 km
933 Roland van Nijnatten SMS Metaal Service 85 km
934 Jack SMS Metaal Service 85 km
935 Cindy SMS Metaal Service 85 km
936 Robert van Kaam SMS Metaal Service 85 km
937 Arno van Ekelen SMS Metaal Service 85 km
938 Patrick de Crom SMS Metaal Service 85 km
939 Danielle de Crom SMS Metaal Service 85 km
940 Andre de Jong SMS Metaal Service 85 km
941 Frank-Willem Jochems SMS Metaal Service 85 km
942 Maikel Mol SMS Metaal Service 85 km
943 Edwin van Terheijden SMS Metaal Service 120 km
944 Ludy Reijnders SMS Metaal Service 190 km
945 Edwin SMS Metaal Service 190 km
946 Henk Hoedelmans SMS Metaal Service 190 km
947 Peter Meissen SMS Metaal Service 190 km
948 Leo Dam SMS Metaal Service 85 km
949 Ad van Luijken SMS Metaal Service 85 km
950 Cors Zijlmans Gemeente steenbergen 85 km
951 Ruben Zijlmans Gemeente steenbergen 85 km
952 Jan Broeders Zevenbergen 120 km
953 Kees Coremans Etten-Leur 85 km
954 Nina Coremans Etten-Leur 85 km
955 Paul gabriels Steenbergen Nb 120 km
956 Sanne Godrie Etten-Leur 85 km
957 Justin gabriels Steenbergen Nb 120 km
958 Dennie van Druningen Middelharnis 120 km
959 Arnoud Koning Bergen op Zoom 120 km
960 Alfred Mathijssen Dinteloord 120 km
961 Gabrie Hoogland Bergen op Zoom 120 km
962 Toon Antonissen Zundert 120 km
963 Arthur Rijnberg Tholen 120 km
964 Koen Vermue Tholen 120 km
965 Piet Polak Fijnaart 85 km
966 Humphrey klapwijk Axel 85 km
967 Milou Maliepaard Den Bommel 120 km
968 Henry Harmsen van der Vli Halsteren 120 km
969 Ramco Klapwijk Hellevoetsluis 85 km
970 Rob olofsen Middelharnis 190 km
971 Ary Ram Vlaardingen 85 km
972 Frank Ketelaars Bergen op Zoom 120 km
973 Jeanine Ketelaars Bergen op Zoom 120 km
974 Ruud Maliepaard Den Bommel 120 km
975 Lisette Sjoerdsma Den Bommel 120 km
976 Marco Benders Drongelen 120 km
977 Wilbert Van As Oud Gastel 120 km
978 Lars Dierks Fijnaart 85 km
979 Marco Dierks Fijnaart 85 km
980 Peter Kannekens Fijnaart 85 km
981 Ton Bastiaansen Breda 120 km
982 Vera Huijgens Kessel Lo 120 km
983 Tom Kuijpers Roosendaal 85 km
984 Jan Breugelmans Roosendaal 85 km
985 Teun Breugelmans Roosendaal 85 km
986 Nick van oorschot Hoeven 85 km
987 Alexander van Oorschot Hoeven 85 km
988 Patrick Lenselink Hoogvliet Rotterdam 120 km
989 Youri van den Berg Hoeven 85 km
990 Leo Verkade Steenbergen Nb 120 km
991 Piet Kuivenhoven Poeldijk 120 km
992 Marcel van Bergen Henegou Honselersdijk 120 km
993 Emiel Plouvier Bergen op Zoom 120 km
994 Jacqueline de Blok Middelharnis 85 km
995 Cornald Nuiten Heijningen 85 km
996 Hans Krijger Heijningen 85 km
997 Rick Jonker Goes 85 km
998 Erik Koenraad Stellendam 120 km
999 Mario de Waal Achthuizen 85 km
1000 Bert Rubbens Oudenbosch 120 km
1001 Wim de Groot Middelharnis 120 km
1002 Bob van der Wende Stellendam 120 km
1003 Michel van Tilborg Bergen op Zoom 120 km
1004 Jan reuvers Oudenbosch 120 km
1005 Piet Kwakernaak Dordrecht 120 km
1006 Arco van der Maas Ede Gld 120 km
1007 John Bouwmeester Honselersdijk 120 km
1008 Jolanda Bouwmeester Honselersdijk 120 km
1009 Leo Schot Bergen op Zoom 190 km
1010 Henk van Overveld Zegge 120 km
1011 Jan-Jaap Kats Bergen op Zoom 190 km
1012 Anton Nuijten Bergen op Zoom 120 km
1013 Paul Arendse Wijk en Aalburg 120 km
1014 Wim de Jong Etten-Leur 85 km
1015 Martha Canfijn “ Pink Angels” 85 km
1016 Angelique Korbijn “ Pink Angels” 85 km
1017 Elles de Jong “ Pink Angels” 85 km
1018 Maud van Dijk “ Pink Angels” 85 km
1019 Cindy Rens “ Pink Angels” 85 km
1020 Linda Rens Bouwbedrijf Rens 85 km
1021 John Rens Bouwbedrijf Rens 85 km
1022 Peter Rens Bouwbedrijf Rens 85 km
1023 Ger de Jong Bouwbedrijf Rens 85 km
1024 Linda de Jong Bouwbedrijf Rens 85 km
1025 Ad Hage Bouwbedrijf Rens 85 km
1026 Ilona Bastiaanse Bouwbedrijf Rens 85 km
1027 Kevin de Jong Bouwbedrijf Rens 85 km
1028 Chantal Riedijk Nieuwe-Tonge 120 km
1029 Fabian Verolme Middelharnis 120 km
1030 Vincent Rensen Standdaarbuiten 120 km
1031 Paul Hecker Ulvenhout 120 km
1032 Rene Bastians Etten-Leur 85 km
1033 Nico Lazaroms Oud Gastel 190 km
1034 John Bogaart Bergen op Zoom 120 km
1035 Marilyn Bogaart Bergen op Zoom 120 km
1036 Miranda Volders Middelharnis 85 km
1037 Martijn Wijnhorst Middelharnis 85 km
1038 Marleen Keijzer Middelharnis 190 km
1039 Corne van Geel Wouw 120 km
1040 Petra Dijkman Herkingen 85 km
1041 Sjors Vermunt Oud Gastel 120 km
1042 Boudewijn Hulsman Bergen op Zoom 120 km
1043 Mario van Loenhout Roosendaal 190 km
1044 Luc van Rijen Wouwse Plantage 190 km
1045 Jos Berkhof Dirksland 120 km
1046 Rini Verdonck Wouwse Plantage 120 km
1047 Bianca Broosus Sint Philipsland 120 km
1048 Jan Verkerk Heerle 120 km
1049 Gérard Frijters Fijnaart 85 km
1050 Denian Pieters Sint Philipsland 120 km

 
Ga naar vorige pagina                                                            ga naar volgende pagina

 

 

 

 

 

Startnummer   Naam                                            Plaats                                   afstand

 

1051 Koen van Sprundel Halsteren 120 km
1052 Bjarne Meijers Fijnaart 85 km
1053 Daan Markwat Dirksland 190 km
1054 Joël Bom Ooltgensplaat 120 km
1055 Ron van Dijk Dinteloord 85 km
1056 Erwin Gelens Breda 190 km
1057 Robert Jan Duyvestijn Etten-Leur 85 km
1058 Kitty Verkade Cycle Ladies 85 km
1059 Lizette Pavone Cycle Ladies 85 km
1060 Miranda Brok Cycle Ladies 85 km
1061 Bianca van Gelten Cycle Ladies 85 km
1062 Eddy Platinck WTC Reapesurters 120 km
1063 Guido Baeck WTC Reapesurters 120 km
1064 Geert Derweduwen WTC Reapesurters 120 km
1065 Frankie Maes WTC Reapesurters 120 km
1066 Dirk Ruys WTC Reapesurters 120 km
1067 Willy Steurbaut WTC Reapesurters 120 km
1068 Maurice van Damme WTC Reapesurters 120 km
1069 Rudi van de Voorde WTC Reapesurters 120 km
1070 Eduard van Geyte WTC Reapesurters 120 km
1071 Werner van Hecke WTC Reapesurters 120 km
1072 Bart van Est Tacx groep 120 km
1073 Cees bal Tacx groep 120 km
1074 Peer Maas Tacx groep 120 km
1075 Jos Weber Tacx groep 120 km
1076 Guus Biering Tacx groep 120 km
1077 Cees Helmink Dordrecht 85 km
1078 Peter Timmermans Etten-Leur 85 km
1079 Adje Koetsenruiter Huijs Wouw 85 km
1080 Cpm Reuvers Oudenbosch 120 km
1081 Wendy van van Krimpen Ouddorp Zh 85 km
1082 Joop Petie Bergen op Zoom 120 km
1083 Jos Franken Bergen op Zoom 120 km
1084 Patrick Verbocht Roosendaal 120 km
1085 Rene van Schouwen Nieuwe-Tonge 120 km
1086 Hans Cappetijn Oudenbosch 120 km
1087 Wim Oosterling Loon op Zand 120 km
1088 Piet van Rinsum Achthuizen 120 km
1089 Jan Koetsenruijter Wouw 85 km
1090 Jan de Backer Wouwse Plantage 120 km
1091 Patrick van der Wateren Middelharnis 190 km
1092 Rob Ooms Amsterdam 190 km
1093 Kees van de Ven Steenbergen Nb 120 km
1094 Dirry Moerland Tholen 85 km
1095 Litske Moerland Tholen 85 km
1096 Leen Brooshooft Fijnaart 120 km
1097 John Adriaensen Zundert 190 km
1098 Stef van Beers Dordrecht 120 km
1099 Theo Kannekens Roosendaal 85 km
1100 Frances Kannekens Roosendaal 85 km
1101 Ben v.d Weijgaert Zevenbergen 120 km
1102 Tommy van Schijndel Zevenbergen 120 km
1103 Sven Peeters Hoeven 85 km
1104 Niek Westenberg Roosendaal 190 km
1105 Piet Bakelaar Oude-Tonge 85 km
1106 Jack Robbemond Achthuizen 85 km
1107 Ton Kommers Woensdrecht 120 km
1108 Dennis de waal Oude-Tonge 120 km
1109 Gerrit de Neef Oude-Tonge 85 km
1110 Martine van Grotel Rotterdam 120 km
1111 Bas Kruize Rotterdam 85 km
1112 Eric Ros Steenbergen Nb 120 km
1113 Leo Beijer Oude-Tonge 120 km
1114 Hans Winkels Steenbergen Nb 85 km
1115 Anton Peeters Hoeven 85 km
1116 Leo de Jong Dirksland 120 km
1117 Rianne Tiggelman Sommelsdijk 85 km
1118 Vincent Kannekens Roosendaal 85 km
1119 Dennis koppelaar Rotterdam 120 km
1120 Karel Groffen Woensdrecht 120 km
1121 Wim Nouws Klein Zundert 120 km
1122 Rita Verhage Middelharnis 85 km
1123 Harro Verhage Middelharnis 85 km
1124 Mark Feleus Goes 120 km
1125 Marjan Beneden Goes 120 km
1126 Johan Tirions 's Gravenmoer 120 km
1127 Kees Dam Roosendaal 85 km
1128 Dennis pieterse Fijnaart 120 km
1129 Frans Hommel Oud-Vossemeer 85 km
1130 Maurice meulenkamp Wouw 120 km
1131 Sandra Hommel Oud-Vossemeer 85 km
1132 Ronald Oostdam Herkingen 190 km
1133 Ad bruijns Hoeven 120 km
1134 Leo Noordijk Bergen op Zoom 120 km
1135 Stephan van Tricht Ridderkerk 85 km
1136 Ken Stokmans Bergen op Zoom 120 km
1137 Bart Meijer Middelharnis 120 km
1138 Geert gulpen Breda 120 km
1139 Frans van der Flier Willemstad Nb 120 km
1140 Theo Benjert Goudswaard 120 km
1141 Emiel van der Flier Willemstad Nb 120 km
1142 Marco Polderman Oudenbosch 190 km
1143 Ingrid `Keusters Teteringen 120 km
1144 Leo Redert Sommelsdijk 120 km
1145 Annette vd Nieuwendijk Sommelsdijk 120 km
1146 Roger Meels Elsloo Lb 120 km
1147 Ruud Goossen Rotterdam 120 km
1148 Erik van den Brink Heemstede 120 km
1149 Ron van oeveren Dreischor 120 km
1150 Timo van de Kasteele Tholen 190 km
1151 Kevin Bogerz Bergen op Zoom 120 km
1152 Jos Zegers Riel 190 km
1153 Rick Burgmans Bergen op Zoom 190 km
1154 Bart Ammerlaan Bergen op Zoom 190 km
1155 Hanneke Bruinsma Rotterdam 85 km
1156 Charlotte van den Brink Amsterdam 120 km
1157 Walther van Meel Langeweg 120 km
1158 Hugo Verweij Oude-Tonge 85 km
1159 Herbert Giljam Klundert 190 km
1160 Nel Musters Bergen op Zoom 120 km
1161 Gerben Thoen Naaldwijk 85 km
1162 Ton Testers Dinteloord 190 km
1163 Patrick Burger De Lier 85 km
1164 Jan Bakker Ridderkerk 85 km
1165 Jeltje Daamen 's-Hertogenbosch 85 km
1166 Eric Veerman Steenbergen Nb 190 km
1167 Hans Hoorn Oud Gastel 120 km
1168 Theo van Gurp Sint-Maartensdijk 120 km
1169 Peter Pijpers SMS Metaal Service 85 km
1170 John Boer Automotions 120 km
1171 Edwin Rouw Automotions 120 km
1172 Jan Zandee Automotions 120 km
1173 Richard de Mol Automotions 120 km
1174 Rene Rodenburg Automotions 120 km
1175 Bert Flipse Automotions 120 km
1176 Cor Smits Databyte 120 km
1177 Martijn Sorėe Databyte 120 km
1178 Richard Gerardts Databyte 120 km
1179 Hans Steenpaal Databyte 120 km
1180 Edwin van den Dool Databyte 120 km
1181 Bart Ven Kapellen (B) 120 km
1182 Nicky Laane Nieuw-Vossemeer 85 km
1183 Jack Laane Nieuw-Vossemeer 85 km
1184 Huib Smits Zierikzee 85 km
1185 Cor Seijkens Oosterhout Nb 190 km
1186 Martijn van Mannekes Waddinxveen 190 km
1187 Ellen van den Doel Oosterhout Nb 120 km
1188 Pierre Gelens Etten-Leur 85 km
1189 Angèle van Tiggelen Moerstraten 120 km
1190 Irene Pasmans Steenbergen Nb 85 km
1191 Gert-Jan Luijsterburg Steenbergen Nb 85 km
1192 Leo Akershoek Ouddorp Zh 120 km
1193 Anouk Naalden Steenbergen Nb 120 km
1194 Arné Schoonen Breda 85 km
1195 Paul Elsten Rucphen 120 km
1196 Tom Elsten Eindhoven 120 km
1197 Wilco Buskop Sommelsdijk 120 km
1198 Marcel Sprengelmeijer Zierikzee 120 km
1199 Arno Huysmans Kruisland 190 km
1200 Christian Schrier Sint-Maartensdijk 190 km

 
Ga naar vorige pagina                                          Ga naar volgende pagina                                                           

 

 

 

 

 

Startnummer   Naam                                            Plaats                                   afstand

1201 Lou van Burg Heinkenszand 120 km
1202 Liesbeth Versluijs Scherpenisse 120 km
1203 Jeroen van Schagen Bergen op Zoom 85 km
1204 Verhaar Ferry Roosendaal 85 km
1205 Werner van den Nobelen Roosendaal 190 km
1206 Arné Schoonen Roosendaal 85 km
1207 Remy Jansen Roosendaal 190 km

 
Ga naar vorige pagina                                                            

 

 

 

 

De 8e editie van de KMC vindt plaats op 16 juni 2018.

De voor-inschrijving voor de 8e Koos Moerenhout Classic start op 1 januari 2018 om 0:00 uur en eindigt op 8 juni 2018. Indien het maximale aantal van 2.500 voorinschrijvers dan nog niet is bereikt, kan er op 16 juni worden bijgeschreven bij de startlocatie op de Markt in Steenbergen.

Zoals u sinds vorig jaar gewend bent, kan bij inschrijving direct per I-Deal betaald worden. 

 

Klik hier om je in te schrijven 

 

Let op !!  Groepen en deelnemers uit het buitenland kunnen via een andere menu-optie inschrijven.

 

De kosten bij voorinschrijving bedragen € 11,- voor alle afstanden.

Inschrijven op de dag van de KMC, 16 juni, bedraagt 14 euro in contanten. Graag zo gepast mogelijk betalen.
 
Door uzelf in te schrijven voor de Koos Moerenhout Classic 2018 verklaart u bekend te zijn met de Algemene Voorwaarden voor deelname.

Klik hier om de algemene voorwaarden na te lezen.  

 

De 8e editie van de Koos Moerenhout Classic zal op zaterdag 16 junii 2018 worden georganiseerd.

 

 

 

Subcategorieën

Categorie routes